Кравцов обіцяє у наступні три місяці влаштувати "джихад" в Укрзалізниці


У наступні три місяці щонайменше половина керівного складу ДП "Укрзалізниця" буде замінена

Таку заяву в інтерв’ю "БізнесЦензору" зробив голова правління УЗ Євген Кравцов. Об этом сообщает il-ua.info со ссылкой на СМИ.

"Багато людей з середнього і вищого менеджменту, які працювали або продовжують працювати в УЗ, не самі прозорі з точки зору репутації та прийнятих рішень. У наступні три місяці, можна це назвати таким собі джихадом, будуть кадрові рішення щодо топ-менеджменту компанії. Щонайменше половина керівного складу буде замінена ", – сказав Кравцов.

Управлінець зазначив, що сьогодні триває ротація керівників залізничних депо та структурних підрозділів:

"На сьогодні в цілому по структурі, за останні 4 місяці, проведена заміна 15% керівного складу", — сказав Кравцов.

Глава правління також повідомив, що "тільки зараз" з’явилася можливість звільнити члена правління "Укрзалізниці" Сергія Михальчука.

"Уряд зробив правильну заяву і я, як керівник компанії, давно чекав такої позиції. Перше – це розуміння того, наскільки складна ситуація в компанії і розуміння того, наскільки потрібно на рівні держави приймати низку рішень. Друге – корупція, що пронизує компанію всередині. Ми почали з Михальчука – це показовий приклад", – резюмував Кравцов.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/kravcov_obicyaye_u_nastupni_try_misyaci_vlashtuvaty_quotdzhykhadquot_v_ukrzaliznyci”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя